Kariera

Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe sp. z o.o. poszukuje Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego

Chcesz pracować z profesjonalistami i dla profesjonalistów? Dołącz do zespołu ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Działając na rynku od prawie 10 lat wypracowaliśmy wysokie standardy obsługi księgowo-podatkowej i kadrowo-płacowej zdobywając w ten sposób zaufanie setek firm.

Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) i z zakresu ustawy o rachunkowości
  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość lub ERP Optima
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość języka obcego jest dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku podmiotów
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych CIT i deklaracji VAT
  • sporządzanie i podpisywanie sprawozdań finansowych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • sporządzanie analiz do banku
  • analiza rozrachunków
  • analiza zapisów na kontach i uzgadnianie sald

Oferujemy:

  • możliwość udziału w interesujących i ambitnych projektach
  • pomoc asystentów w zakresie wprowadzania dokumentów
  • wsparcie z zakresu rachunkowości, podatków i informatyki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę w biurze
  • komfortowe warunki pracy
  • pakiet medyczny
  • cotygodniowe wewnętrzne szkolenia

Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe warunki prześlij nam swoje CV, list motywacyjny oraz oczekiwania finansowe (netto) na adres rekrutacja@gierusz.com.pl . Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia 2017. Jednym z etapów rekrutacji będzie test teoretyczny i zadanie praktyczne. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatam.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do celów rekrutacji przez Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.